Atsiliepimai

Ana 2021/04/23

 Labai labai labai, ačiū vairavimo studijos komandai, tik geriausi atsiliepimai apie jus! Ačiū didelis administratorei už paskatinimą ir motyvaciją. Ačiū instruktoriui Vismantui, dėka Jūsų išmokau gerai vairuoti :)Įvisas padarytas klaidas reaguodavote ramiai ir išsamiai paaiškindavote kaip elgtis, kad jų išvengti.AČIŪ!! ☺️👍🏼puiki vairavimo mokykla,rekomenduoju tikrai 👍👍👍👍

Jurgita 2020/11/13

Sveiki,norėčiau padėkoti instruktoriui Artūrui, Ukmergės g.už pamokas ir kantrybę.Imiau papildomas pamokas,kadangi turėjau problemų su parkavimusi,tačiau instruktorius Artūras puikiai paaiškino klaidas ir po kelių vairavimo pamokų išlaikiau egzaminą Regitroje.

Ingrida 2020/08/12

Labai norėčiau padėkoti šiai mokyklai. Pradedant nuoadministratorės, dėstytoją išaškinant aiškiai teorijos žinias ir aiškunuostabiam instruktoriui Artūrui už kantrumą, supratingumą, pagalbą. Linkiukantrybės ir gerų mokinių Artūrai. Ačiū ❤ Jūs nuostabūs. Rekomenduoju visu100% 

Bernadeta 2020/02/25

Labai malonus bendravimas, suteikia visą reikiama informaciją. Ir didelis ačiū instruktoriui Nerijui, kuris pamokų metu labai ramiai viską paaiškindavo, pataisydavo. Dingo baimė vairuoti! Puiki komanda 

Ieva 2019/10/24

Labai labai labai ačiū “Vairavimo studijai” už visas suteiktas žinias ir įgūdžius. Gavau galimybe mokytis pas instruktoriu Kęstuti, pats geriausias instruktorius, mokytojas pasaulyje, bet kuria padaryta klaida paaiškindavo ramiai ir maloniai. Nuoširdžiai rekomenduoju nes tai geriausia automokykla Vilniuje ❤️

Ernestas  2019/06/06

Pati geriausia vairavimo mokykla apie kurią tik teko girdėti!Gavau galimybe mokintis vairuoti pas instruktoriu Neriju, puikus instruktorius!Visko išmokau, bet labiausiai džiaugiuosi, dėl įgautų parkavimosi įgūdžių!Rekomenduoju visiems! Tikrai nepasigailesit! Ačiū vairavimo studijai!

Ilona 2019/03/13

Kuo nuoširdžiausias ačiū už mokymus ir profesionalų mokymą. Gerą personalo nuotaiką ir atsakingą požiūrį į darbą! Džiaugiuosi gavus galimybę mokytis pas instruktorių Artūrą, kurio patarimai ir palaikymas buvo labai svarbūs! Tikrai rekomenduoju! 

Orinta 2018/05/24 

Labai rekomenduoju. Tūrėjau kelias papildomos pamokas čia,visos baimėsvairuoti dingo,jei ne ši mokykla,turbūt dar ilgai būčiau atidėliojusi praktinį egzaminą regitroje. Ačiū instruktoriui Artūrui ir sekmės darbuose!


Lukas 2018/04/10

Labal,labai,labai esu dėkingas šiai nuostabiai VAIRAVIMO MOKYKLAI ir jos kolektyvui Artūrui, bei Raimondai, geresnio kolektyvo, ir instruktoriaus nesu matęs ! Puikios pamokos,spėjom ir pajuokaut, ir pakalbėt, ir viska įsisavint, Artūras viska puikiai išmoko išaiškina, ,MOKYKLĄ, IR REGITRA IŠ PIRMO KARTO !!! WOHO 

Alina 2018/03/19

Labai sunku parašyti žodžiais ir išreikšti padėką VAIRAVIMO STUDIJOS komandai. Visų pirmą, tai didelis ačiū Raimondai už malonų bendravimą ir šiltą priėmimą mokykloje. Kaip sakoma, gera pradžia - pusė darbo. Kitas didžiulis ačiū, geriausiami nstruktoriui Artūrui. Patikėkite, šis žmogus tikrai myli savo darbą -kiekviena pamoka su šypsena ir optimizmu, Artūro žodžiuose ir mokyme tik nuoširdumas bei noras paruošti gerą vairuotoją. Tai ne tik mokytojas gerai išmanantis savo darbą, bet ir žmogus su kuriuo smagu ir jauku vairuojant. Džiaugiuosi, kad radau šią studiją ir.... JI MAN PADĖJO tapti atsakinga vairuotoja bei ,žinoma, IŠLAIKYTI EGZAMINĄ REGITROJE iš pirmo karto! Nuoširdžiausios Jums sėkmės! AČIŪ. (Ir šiaip nepamirškite, kad Jūs faini irJūsų komunikacijos tonas labai dailus ir skoningas - kalbant apie logotipą,Jūsų internetinį puslapį, FB ir t.t.! Linkiu ir toliau tik aukštyn!)

Agnė 2018/03/08

Prieš apskritai pradedant mokytis vairuoti, buvau pagalvojus, koks idealus vairavimo instruktorius turėtųbūti: kantrus; aiškiai paaiškinantis "savaime suprantamus" dalykustiems, kurie gyvenime prie vairo nesėdėję; norintis, kad aš suprasčiau,išmokčiau ir kad man pasisektų; o jei dar pavyktų rast bendrą šneką/pokštus,tai vairavimas galėtų tapti dar vienu hobiu. Tačiau mąstydama, kad realybė būna visokia, net nesitikėjau, kad atrasiu Vairavimo Studiją. Užsirašyti pamokoms buvo geriausias mano mokymosi vairuoti kelionėje priimtas sprendimas. Taip nuoširdžiai dirbančių ir savo darbą mėgstančių žmonių nelengva rasti, bet įmanoma! Net tomis akimirkomis, kai man pačia pozityvumas išgaruodavo,atsirasdavo palaikymo ir paskatinimo žodžių, kurie padėjo labiau savimipasitikėti sėdint prie vairo. Vairavimo egzaminą Regitroje išlaikiau smagiai iriš pirmo karto :) AČIŪŪŪŪŪ!!!


Emilija 2017/08/08

Geriausia vairavimo mokykla kurioje teko mokytis ir tik itin draugiško ir nuoširdžiai norinčio padėti kolektyvo dėka pagaliau išlaikytos teisės! Rekomenduoju!! 


Rolandas 2017/05/24

Esu pačios geriausios nuomonės apie šią mokyklą! Visi darbuotojai ir kolektyvas nerealūs! Dėkoju visiems už kantrybę, pastabas, gebėjimą suprantamai ir aiškiai išaiškinti kiekvieną situaciją, nuoširdų norą padėti ir gerą nuotaiką!
Egzaminai Regitroje išlaikyti iš pirmo karto, o man tai kažkas nerealaus!
REKOMENDUOJU!


Jurgita 2017/05/03

Labai noriu padekoti visam VStudijos kolektyvui. Jus esate saunuoliai ir savo darbo zinovai! Jeigu reiketu eiti dar karta nedvejodama pasirinkciau jus!